
08:20, 12 травня 2017 р.
В Ужгороді двоє ромів погрожували зарізати учня ПТУ №5, якщо не віддасть срібний ланцюжок
У четвер, 11 травня ужгородські патрульні отримали виклик на вулицю Паризької комуни, до профтехучилища №5. Там двоє ромів 17-ти і 23-ох років погрожували ножем учневі.
Про це повідомляє УПП Ужгорода і Мукачева.
На місці патрульні виявили зловмисників, на яких вказав вихователь учня. Саме він став свідком погроз ромів. Вони силою зірвали ланцюжок з хрестиком з шиї неповнолітнього. Окрім ланцюжка, злочинці вимагали гроші і телефон.
Поліція затримала нападників. Наразі їх поміщено у СІЗО. Ужгородцям загрожує від 7 до 10 років тюрми з конфіскацією майна
Як інформував 0312.ua, В Ужгороді біля "Барви" троє ромів напали на жінку, зірвали сережку і забрали гроші: фото
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
11:52, 18 лютого
09:31, 26 лютого
live comments feed...