Як повідомили в прес-центрі ОДА, 99 спортсменів з України, Польщі, Білорусі та Молдови з'їхалися до Закарпаття, щоб визначити кращих у 8 класах мотоциклів. Відзначимо, що трасу на Свалявщині мали можливість випробувати як професіонали, так і ветерани мотоциклетного спорту, аматори та навіть діти. Родзинкою змагань стали виступи спортсменів на мотоциклах із колясками. За словами одного з організаторів змагань Олександра Шовша, «колясочники» на території Закарпаття не виступали упродовж майже 30 років.
- Досі в області змагалися спортсмени групи Б з мотокросу. Зараз ми вийшли на більш високий рівень. Не виключаю, що у майбутньому на цій трасі проведемо й чемпіонат Європи. Втім, щоб прийняти змагання такого рівня потрібно передусім збудувати відповідну інфраструктуру,закритий парк, щоб комфортно могли розміститися спортсмени і т.д. Потенціал для цього є, бо й місце траси вибиралося з огляду на перспективу подальшої розбудови, - розповів Шовш.
Вітаючи учасників та гостей змагань, керівник краю Олександр Ледида висловив впевненість, що подібні змагання нададуть додатковий поштовх у розвиток мотокросу на Закарпатті.
- У нашій області традиції мотоциклетного спорту беруть початок ще з середини минулого століття. Сподіваюся, що змагання такого рівня дадуть ще один поштовх у подальшому зростанні майстерності та професійності закарпатських спортсменів, - зазначив Олександр Ледида.
Спортсмени ж, у свою чергу, залишились задоволені трасою та рівнем змагань.