Як виглядають відремонтовані за 3 мільйони гривень гуртожитки № 2 і №3 УжНУ: фото

У гуртожитках № 2 і № 3 Ужгородського національного університету, що на набережній, завершено масштабні ремонтні роботи і до нового навчального року тут уже готові осучаснені 5-ті поверхи.

Про це повідомляє Інформаційно-видавничий центр УжНУ.

За словами директора студмістечка Василя Кепича, заміна даху гуртожитку № 2, а також масштабне оновлення останніх поверхів в обох гуртожитках коштувало університету близько 3 мільйонів гривень. До слова, на кожному з капітально відремонтованих поверхів мешкає понад 100 студентів.

– Оновлено майже все, – каже, проводячи екскурсію Василь Кепич. – Будівельники замінили електропроводку, вирівняли й оздобили стіни, змонтували нову стелю, замінили підлогу.

Також встановлено нові двері до всіх сорока студентських кімнат на кожному з поверхів. І звичайно, у нас тепер – гарні нові кухні, туалети і кімнати для вмивання. Тут замінили все: і сантехніку, і кухонні плити, і меблі.

Василь Кепич інформує, що за планом – подальший ремонт четвертих поверхів в обох гуртожитках. Також потрібно замінити дах на гуртожитку № 3 і доробити покрівлю на сімейному 5-му гуртожитку.

Нагадаємо, в ужгородському гуртожитку №4 розкіш і убогість за 330 гривень: фоторепортаж