Четвер виявився насиченим на резонансні події не тільки в Ужгороді, а й у Закарпатській області. Новиною дня для нас стало те, що житель Закарпаття зрадив Україну і на сході воює за "ДНР". Не дав про себе забути і губернатор Закарпаття Москаль, який звільнив начальника Управління освіти, молоді та спорту Берегівщини за подвійне громадянство.
Починався день для обласного центру не зовсім оптимістично. В Ужгороді горіла квартира на Челюскінців. Вогнем знищено ліжко та речі домашнього вжитку. Збитки та причина виникнення пожежі встановлюються.
Екіпажем патрульної поліції було помічено ДТП без потерпілих по вулиці Корятовича, 3 в Ужгороді. Зіткнулися автомобілі "Мітсубісі Оутландер" та "Форд Мондео" і тепер у власників розбитих автомобілів буде багато часу, щоб вирішити хто насправді був правий, а хто ні.
Точно не був правий ужгородець, який на п’яну голову вчинив вночі стрілянину. Револьвер калібру 4 мм., з якого стріляв хуліган. вилучено й направлено на експертизу.